Javascript must be enabled in your browser to use this page.
Please enable Javascript under your Tools menu in your browser.
Once javascript is enabled Click here to go back to Pan Zielonka
You are here:start/Intro/strona główna/Wirtualnie

bojkotczatu

ptaszki

Wirtualnie

Wirtualnie

Witamy na stronie Pana Zielonki, czyli sklepu z ekologicznymi produktami. Sklep powstał w Krakowie przy ulicy Dąbrówki. Przecięcie wstęgi nastąpiło 1 października 2010 roku, w dniu kiedy cały świat świętował obchody Międzynarodowego Dnia Wegetarianizmu.


Pomysł otwarcia tego miejsca urodził się w naszych głowach dużo wcześniej, kiełkował i w końcu jest. Coraz więcej osób sięga po ekologiczne produkty ze względu na własne zdrowie, jak również zdrowie naszego środowiska. Sklep stworzyliśmy z myślą o takich właśnie ludziach i oczywiście o nas samych :D


auto_offProponujemy produkty ekologiczne, certyfikowane: żywność pochodzącą z ekologicznych upraw, przetwory bez chemii, świeże warzywa i owoce od lokalnych rolników, jajka od szczęśliwych kurek z wolnego wybiegu. W naszej ofercie znajdują się również produkty sprawiedliwego handlu (czyli fair trade): kawa, herbata, kakao, czekolada. Los zwierząt nie jest nam obojętny i dlatego w naszym sklepie znajdą Państwo wegańskie, czyli nietestowane na zwierzętach kosmetyki. By chronić nasze środowisko mamy dla Państwa ekologiczne środki czystości. Ale to jeszcze nie wszystko. W sklepie można już kupić ekologiczne lampy z makulatury, a niebawem pojawi się biżuteria i ubrania z art recycling'u.

Konatak: Pan Zielonka – sklep ekologiczny w Podgórzu